• "NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE"

   • Siódemeczka przyłączyła się do akcji "NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE" !

    O co chodziło ? O zbieranie różnego typu plastikowych nakrętek, zakrętek, korków, wieczek i pokrywek. Akcja zbiórki zakrętek trwa nadal !!! 

    Oprócz nakrętek uczniowie przynosili również pieniądze. Łącznie zebraliśmy i przekazaliśmy na rzeszowskie Hospicjum 807, 15 zł ! 

    Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz całej społeczności lokalnej !!!!

   • Góra grosza !

   • Rusza już XXIII edycja „Góry Grosza” !

    Wrzucając monetę do puszki,  przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

    Przyłączając się do akcji  wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę !

    Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) w placówkach w całej Polsce i trwa od dnia 01.11.2022 r. do 28.02.2023 r.

    Zachęcamy do aktywnego przyłączenia się do akcji !!!

 • W dniu 21 grudnia uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 wzięli udział w dwóch zbiórkach charytatywnych. Pierwsza z nich dotyczyła zbiórki karmy oraz potrzebnych rzeczy dla zwierzaków, pomóc można było przynosząc na teren szkoły, do wyznaczonego pojemnika: karmę suchą i mokrą, makarony dla zwierząt, ryż, kasze, środki do pielęgnacji, koce, ręczniki, miski i zabawki. Przy zachowaniu reżimu sanitarnego, w dla poszczególnych klas dniu, udało się zebrać ok. 90 kg karmy !!!
  Wszystkim włączającym się w akcję pomagania naszym milusińskim bardzo mocno dziękujemy!  Druga z nich dotyczyła pomocy osobom samotnym i chorym. Chcieliśmy podarować im uśmiech, w postaci ŚWIĄTECZNYCH ŁAKOCI! Uczniowie przynosili na teren szkoły, do wyznaczonego pojemnika: świąteczne ciasteczka oraz własnoręcznie udekorowane pierniki! Przekazano nasze wypieki sanitariuszom przebywającym w Jarosławskim Hospicjum!
  Wszystkim włączającym się w akcję pomagania bardzo mocno dziękujemy!

   


  W dniach od 25 stycznia do 29 stycznia na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Najmłodsi uczniowie z dwóch oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III licznie przyłączyli się do akcji, przynosili przekazane przez rodziców pieniądze. Zebrano łącznie 731,74 zł. Za przyłączenie się do zbiórki serdecznie dziękujemy! Grajcie razem z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!