https://www.facebook.com/profile.php?id=100090555631675https://www.facebook.com/profile.php?id=100090555631675
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
65Dnia 15 listopada 2024 r. w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. To coroczne wydarzenie, którego celem jest propagowanie nauki matematyki w formie zabawy, przyniosło wiele radości i zaangażowania zarówno uczniom, jak i nauczycielom.
Akcja zachęcała do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Dla uczniów była to okazja do nadrobienia ewentualnych zaległości, a dorośli mieli możliwość dać dobry przykład dzieciom, pokazując swoją znajomość mnożenia w trudniejszych przykładach.
SUKCES NASZYCH RECYTATORÓW!!! Filip Nazarewicz – II miejsce Karina Nazarewicz - wyróżnienie
222 października 2024 r. odbyły się powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego „Wawrzynek 2024”. Jesienne Impresje Artystyczne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w trzech kategoriach wiekowych. Klasy I-III reprezentowali Kinga Prokuska i Karol Hanejko przygotowani przez panie: Annę Homik i Justynę Prymon. Patryk Skrzypski i Karina Nazarewicz wystąpili w kategorii IV-VI, natomiast Filip Nazarewicz, uczeń klasy VIII reprezentował naszą szkołę w kategorii klas VII – VIII. Patryk, Karina i Filip opracowali swoje recytacje pod opieką pani Magdaleny Kuchty. Pomimo bardzo licznej konkurencji wśród wielu dobrych recytatorów z całego powiatu, deklamacje Kariny oraz Filipa zostały docenione przez komisję konkursową, uczniowie zdobyli nagrody w ramach swoich kategorii wiekowych.
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Osoba, która w tym dniu zda egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia uzyskuje tytuł: Eksperta Tabliczki Mnożenia
Projekt Empatyczna klasa !
I misja odhaczona! W październiku uczniowie klasy IV zapoznali się z pojęciem empatii oglądając dwa filmiki edukacyjne, spośród wielu propozycji zachowań dokonali analizy tych, które stanowią pozytywne wskazówki jak być osobą empatyczną, następnie wykonali plakat tematyczny i zawiesili go w holu głównym szkoły.Tydzień później na korytarzu naszej szkoły zawitało empatyczne drzewko. Jest ono symbolem siły jaką jest empatia i ma nam przypominać, jak możemy urosnąć nie mysląc tylko o sobie. W akcję mogą zaangażować się wszyscy uczniowie szkoły, przywiązując swoje empatyczne rozwiązania proponowanych sytuacji !!!
II Bieg na orientację - Tryńcza 25.10.2024
W dniu 25.10.2024 uczniowie z klasy IV, V, VI i VII reprezentowali naszą szkołę w II Biegu na Orientację, zorganizowanym przez Miejski Klub Sportowy „San” Jarosław. Zawody odbyły się w Tryńczy i były dedykowane kapitanowi WP oraz pilotowi Dywizjonu 303, śp. Kazimierzowi Wùnsche. Zawodnicy pokonywali wybrane przez siebie odcinki, posługując się mapami sportowymi. Liczył się limit czasowy, a także kolejność odnajdywanych punktów w terenie. Uczennice Antonina Pryjda i Weronika Jazienicka zdobyły II miejsce na trasie D . Ścieżka B dała II miejsce Milenie Stefańskiej, Julii Kopczak i Marii Dulembie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięskie zespoły medale. Zawody zakończyło wspólne ognisko. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu!!
Wycieczka klas I-III do teatru „Maska”
24 października 2024r. uczniowie klas I-III odwiedzili teatr „Maska” w Rzeszowie, obejrzeli spektakl pt. „Kajtuś czarodziej”. Uczniowie byli zafascynowani miejscem, jakim jest teatr. Wiele emocji wzbudziły wśród nich gra aktorska, muzyka i zmienne oświetlenie. Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Po zakończonym spektaklu dzieci miały możliwość zwiedzenia jednej z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych rezydencji arystokratycznych w naszym kraju– Muzeum-Zamek w Łańcucie. Pod kierunkiem przewodników uczniowie odsłuchali historii Zamku oraz obejrzeli najpiękniejsze sale i komnaty. Zwiedzanie pałacu zajęło ponad godzinę, w tym czasie dzieci podziwiały: Salon Narożny, Salę Balową, Jadalnię Wielką, Apartament Chiński, Apartament Paradny, Pokój Bilardowy, Salę Teatralną i wiele innych pomieszczeń. Wystrój wnętrz urzekał przepięknymi podłogami
Godziny dzwonków
Środa 22.01.2025Galeria zdjęć
brak danych- liczba odwiedzin: 241281