• Czekoladowe warsztaty !!!

8 kwietnia w naszej szkole pachniało obłędnie! Wszystko to za sprawą warsztatów robienia czekolady. Uczniowie klas 1-3 mogli degustować różne rodzaje czekolad, sami tworzyli własne małe czekoladki oraz ozdabiali swoje wyroby. Poza tym dowiedzieli się wielu ciekawostek o tym smakołyku i zabrali do domu własnoręcznie stworzoną czekoladę. Bardzo dziękujemy za tak smakowite warsztaty 😊

• Wielkanocne palmy w przedszkolu.

Świąteczny czas sprzyja wspólnym spotkaniom. Również w naszym przedszkolu obyły się integracyjne zajęcia warsztatowe w grupie najmłodszych przedszkolaków. Dzieci wraz z rodzicami, dziadkami wykonały piękne, kolorowe palmy wielkanocne. Zajęcia dostarczyły wszystkim uczestnikom pozytywnych wrażeń jak również rozbudziły kreatywność oraz pomysłowość w trakcie tworzenia palm. Powstały niepowtarzalne oraz unikatowe kompozycje, których nie powstydziłby się niejeden florysta.

• Kiermasz Wielkanocny !

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Poniżej przedstawiamy kilka dekoracji o tematyce Wielkanocnej, które będzie można zakupić w środę tj. 27 marca 2024 r. w głównym korytarzu naszej szkoły. Ceny poszczególnych przedmiotów będą wahały się od 5 do 25 złotych. Zachęcamy do zakupów !!! :)

• PROJEKT „ZIELONE WZGÓRZE”

Uczniowie klasy szóstej na lekcjach j. polskiego opracowali makiety przedstawiające miejsce bliskie sercu Ani Shirley, bohaterki lektury „Ania z Zielonego Wzgórza”. Uczniowie zgodnie z założeniami projektu „Zielone Wzgórze” stworzyli makiety obrazujące literacki opis Zielonego Wzgórza. W swoich pracach uczniowie klasy szóstej wykazali się niezwykłą kreatywnością oraz innowacyjnością. Wykorzystali zarówno gotowe elementy, takie jak: klocki, figurki ludzi i zwierząt, drzewa, a także wykonali z dostępnych materiałów( patyczki, mech, gałązki, bibuła, kamyki): domy, drzewa, ławeczki, staw, krzewy, kwiaty. Prace wszystkich dzieci są pomysłowe oraz starannie wykonane. Zapraszamy do obejrzenia makiet.

• Ósmoklasiści uczestniczą w Dniu Otwartym Jarosławskich Szkół Średnich

21 marca uczniowie klasy ósmej pod opieką wychowawcy mieli przyjemność uczestniczyć w Dniu Otwartym Jarosławskich Szkół Średnich. Ósmoklasiści zapoznali się z ofertą edukacyjną pięciu szkół średnich: Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych im. M. Curie – Skłodowskiej, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Banacha, Zespołu Szkół Drogowo – Geodezyjnych
            i Licealnych im. A. Witkowskiego, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących
            im. M. Dąbrowskiej oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika. We wszystkich szkołach uczniowie zostali przyjęci z ogromną życzliwością kadry pedagogicznej, jak i swoich starszych kolegów - uczniów szkół średnich. Dzięki ich uprzejmości uczniowie klasy ósmej obejrzeli szkoły, wyposażenie pracowni, zapoznali się z ofertą edukacyjną odwiedzanych placówek oraz wzięli udział w pokazowych zajęciach.

Niedziela 05.05.2024

• liczba odwiedzin: 195243