Strona główna
„ZDROWO ROSNĘ z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa – Piknik Radawa”
W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie 16 czerwca klasa III i IV wzięła udział w corocznym pikniku w Radawie, organizowanym we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. To był dzień pełen wrażeń, edukacji i dobrej zabawy ! Spotkanie odbyło się pod hasłem „ Zdrowo rosnę” i promowało integrację uczniów, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zapoznanie z produktami lokalnymi i wspólną zabawę. Wszyscy uczestnicy rozpoczęli piknik w amfiteatrze , na scenie przy wodzie śpiewając piosenkę – hymn promocji zdrowia. Po wręczeniu statuetek każdej placówce dzieci udały się na liczne atrakcje, uczniowie mogli spotkać się z leśnikami i poznać tajemnice lasu, przeprowadzać eksperymenty w mobilnym laboratorium chemicznym, uczestniczyć w zabawach sprawnościowych i grach integracyjnych. Nie zabrakło też wspólnego, zdrowego posiłku – pyszny ryż z truskawkami ! Wspaniałą zabawę zapewniła
SZCZEPIMY SIĘ PRZECIW HPV!
Od 1 września 2024 r. szczepienia w ramach powszechnego programu szczepień przeciw HPV dostępne są dla osób po ukończeniu 9. roku życia do ukończenia 14. roku życia. HPV (Human Papilloma Virus) to nazwa ludzkiego wirusa brodawczaka. HPV odpowiada za zachorowania na raka szyjki macicy, a także inne choroby nowotworowe.
Piknik Rodzinny 2026 „NASZA SZKOŁA, NASZA SPOŁECZNOŚĆ, NASZE ZDROWIE”
61 czerwca 2026 roku teren naszej szkoły wypełnił się radością, uśmiechami i wyjątkową atmosferą podczas Pikniku Rodzinnego pod hasłem „Nasza szkoła, nasza społeczność, nasze zdrowie”. Wydarzenie było nie tylko okazją do wspólnego świętowania Dnia Dziecka, ale również pięknym wyrazem wdzięczności i szacunku dla wszystkich Rodziców.
V RAJD ROWEROWY "Rowerem przez Jarosław"
7Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Rajdzie Rowerowym „Rowerem przez Jarosław”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9. Wydarzenie było doskonałą okazją do promowania aktywnego stylu życia, integracji młodzieży oraz utrwalania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W programie znalazły się konkurencje sportowe, zadania z zakresu pierwszej pomocy, test wiedzy oraz liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.
Igrzyska Dzieci " Baw się z nami"
27 maja na stadionie miejskim w Jarosławiu odbyły się Igrzyska Dzieci „Baw się z nami” dla uczniów klas i-III.
Nasi uczniowie spisali się znakomicie, zajmując II miejsce w zawodach. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych! 👏🥈
Logowanie
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026